Duo Protect Ergo Hestia

Czytelne zasady odpowiedzialności Ergo Hestii, precyzyjne dopasowanie do potrzeb Klienta, atrakcyjna cena i przyjazne narzędzie, powodują, że Duo Protect to najatrakcyjniejszy na rynku sposób na długoterminową ochronę.

Korzyści:

  • Zapewnia Ubezpieczonemu i jego bliskim poczucie bezpieczeństwa, gwarantując zabezpieczenie ściśle określonego dochodu, obliczanego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego z członków rodziny (wiek, okres nauki, spłata kredytu, itp.). W ten sposób bliscy Ubezpieczonego będą w stanie utrzymać zaplanowany standard życia.
  • Oferuje bardzo przystępną cenę (już od 40 złotych miesięcznie), pozwalając na elastyczne dopasowanie zakresu świadczeń do możliwości finansowych i oczekiwań Ubezpieczonego.
  • Jest prosty i zrozumiały, zapewnia ochronę na wypadek dwóch najważniejszych zdarzeń jakie mogą pozbawić rodzinę dochodów – niezdolności do pracy lub śmierci wskutek wypadku bądź choroby.
  • Ubezpieczenie Duo Protect adresowane jest do osób w wieku 16-62 lata, którym zależy na zapewnieniu sobie i rodzinie finansowego bezpieczeństwa w razie wypadku, kłopotów ze zdrowiem albo śmierci Ubezpieczonego. Duo Protect pozwoli utrzymać zaplanowany standard życia.

Duo-Protect ulotka

OWU Duo protect

wzór polisy Duo protect

przykładowe wyliczenie

KOBIETA / MĘŻCZYZNA

WIEK: 46 LAT

OKRES OCHRONY: 240 MIESIĘCY (20 LAT)

ZAKRES OCHRONY: ZGON UBEZPIECZONEGO

POCZĄTKOWA SUMA UBEZPIECZENIA: 365 000 zł

MIESIĘCZNE ZABEZPIECZENIE Z TYTUŁU ZGONU UBEZPIECZONEGO : 1 500 zł miesięcznie (WYPŁACANE DO KOŃCA OKRESU OCHRONY) – cel dobrowolny np. spłata raty kredytu lub edukacja dla dziecka

SKŁADKA: 123 zł miesięcznie

Prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy celem dokonania indywidualnej kalkulacji.

One thought on “Duo Protect Ergo Hestia

Komentarze są niedostępne