Ubezpieczenia medyczne

Każdy z Nas boryka się z problemami dotyczącymi publicznej służby zdrowia.

Długie terminy przyjęć lub brak dostępu do specjalistów, odczuwalne zobojętnienie wobec problemów pacjenta, fikcyjna nieodpłatność za usługi medyczne, brak możliwości do badań np. tomografi lub rezonansu magnetycznego . Brak możliwości leczenia się zagranicą, gdyż koszty przekraczają realne możliwości finansowe. Każdy kto miał problem zdrowotny, wie ile trzeba poświecić czasu i nerwów aby móc się wyleczyć.

W przypadku zaistnienia zachorowania, czas odgrywa najważniejszą rolę.

Jak wygląda dostęp do Onkologa lub Kardiologa?

Czy jesteśmy gotowi aby bez specjalistycznej pomocy i finansowego wsparcia, bazując wyłącznie na Państwowej Służbie Zdrowia, pokonać ciężką chorobę?

W 2006 roku w Polsce wpłynęły do KRN dane o prawie 126 000 nowych zachorowań na nowotwory i stwierdzono ponad 91 500 zgonów z tego powodu.

Obecnie co 4 Polak umiera na chorobę nowotworową.

Choroba wieńcowa jest najczęstszym schorzeniem układu krążenia ludzi żyjących w krajach wysoko rozwiniętych, a zawał serca i nagła śmierć sercowa – są najczęstszymi przyczynami zgonów. Przeciętna roczna częstość występowania choroby wieńcowej wynosi ok. 250-300 nowych przypadków na 100 000 mieszkańców.


      

Polecamy Państwu najlepsze na rynku ubezpieczenie Best Doctors -Lekarze Bez Granic w AXA

AXA Best Doctors Życie to unikalne ubezpieczenie z możliwością zwrotu kosztów konsultacji i leczenia poważnych chorób w najlepszych ośrodkach zagranicznych. Obejmuje takie przypadki medyczne  jak: nowotwory złośliwe, przeszczep narządów od żywego dawcy, zabiegi operacyjne naczyń wieńcowych, zabiegi kardiochirurgiczne wymiany zastawki i neurochirurgiczne.

Oferta Ubezpieczenia Best Doctors Lekarze bez granic


  

Pomoc na Raka to pierwsze w Polsce tak kompleksowe ubezpieczenie na wypadek rozpoznania nowotworu, które zapewnia świadczenia pieniężne wypłacane w kluczowych etapach leczenia, dostęp do specjalistycznych konsultacji i badań oraz pomoc w organizacji codziennego życia osoby dotkniętej chorobą nowotworową.

Oferta poMOC na raka AXA

Pakiet Moje Dziecka AXA


SIGNAL IDUNA Pełnia Zdrowia to prywatna opieka medyczna, zapewniająca bezgotówkowe korzystanie ze świadczeń w placówkach należących do sieci SIGNAL IDUNA lub zwrot kosztów konsultacji i badań w klinikach spoza sieci.

Oprócz szerokiego zakresu usług ambulatoryjnych, gwarantuje organizację i finansowanie leczenia szpitalnego w komfortowych warunkach. Zagwarantowane są świadczenia wymienione w Katalogu Świadczeń zgodnie z wybranym wariantem.

Moja Pełnia Życia- Pakiety Medyczne Signal Iduna